Cabba - producent odzieży

polski producent odzieży

O firmie

 

Marka Cabba należy do polskiej firmy z branży odzieżowej – PPHU IGŁA – i dynamicznie rozwija się poszerzając zakres swoich możliwości. Obecnie zyskuje rozpoznawalność jako producent kurtek i płaszczy zimowych damskich. Jednak w ofercie można zaobserwować już dążenie w kierunku rozbudowy oferty: po pierwsze – o propozycje dla mężczyzn, po drugie – o lżejsze okrycia wierzchnie w postaci bluz polarowych bądź żakietów.


Polski producent oferuje kurtki wykonane z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, które odpowiadają zmiennym warunkom pogodowym. W asortymencie znaleźć można bowiem okrycia wierzchnie na każdą porę roku – kurtki zimowe damskie, jesienne płaszcze damskie, wiosenne bluzy polarowe, czy letnie żakiety. Fasony skrojone są w taki sposób, aby podkreślić kobiecą sylwetkę. Jednocześnie w męskich modelach producent zaznacza proporcje odpowiednie dla klasycznej męskiej figury.


Obok starannie dopasowanych pod względem zastosowania materiałów marka Cabba troszczy się o modny wygląd. Dostępne w ofercie produkty bazują na ciekawych zestawienia kolorystycznych oraz trendy fasonach. Z uwagą śledzimy dodatkowe rozwiązania w świecie mody i chętnie wprowadzamy je do naszych kurtek damskich, płaszczy, czy polarowych bluz. Widoczne jest to w zastosowaniu pikowania i dodaniu obszycia futrem kaptura przy zimowej kurtce, czy zastosowaniu efektownego paska w talii przy jesiennym płaszczu.


Łączymy w naszych projektach modny wygląd oraz komfort noszenia w jednym celu. Zależy nam bowiem na pełnej satysfakcji naszych Klientów. Pragniemy, aby czuli się i wyglądali dobrze w naszych ubraniach. Dlatego każdy egzemplarz jest starannie wykańczany. Dzięki temu mamy pewność, że nie będzie ograniczał swobody ruchów i dobrze ułoży się na sylwetce. Dostępność kilku kolorów jednego fasonu umożliwia natomiast dobór odcienia kurtki bądź płaszcza do typu urody.


Dla naszych Klientów gwarantujemy możliwość wykonania odzieży na specjalne zamówienie w ilościach hurtowych. W ten sposób trafiamy z naszą ofertą do klientów biznesowych – zarówno w kraju, jak i za granicą. Na indywidualne zamówienie możemy zaproponować wykonanie logo, tworząc w ten sposób bardzo stylową odzież firmową. Współpraca z producentem odzieży to gwarancja najniższych cen – bez pośredników, a więc bez dodatkowych kosztów. Możesz sprawdzić to już teraz!